Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w fakturze proforma załączonej w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, niezwłocznie rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.
  • Płatność odroczona od PragmaGO - Usługa Raty z PragmaGO umożliwia rozłożenie na raty płatności za dowolne zakupy firmowe. Po wybraniu usługi płatności w ratach, PragmaGO zapłaci za Twoje zakupy w dniu zamówienia, a Ty zyskasz czas na spłatę, która zostanie rozłożona na raty. Możesz wybrać najwygodniejszy dla Ciebie sposób spłaty - po 30 dniach (1 rata), 3 lub 6 miesięcznych rat. Ta forma płatności jest dostępna tylko dla klientów biznesowych.

 

System Przelewy24 obsługuje bezpieczne transakcje:

  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
  • ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl